تعمیرات یخچال اسمگ در سمنان

تعمیرات تخصصی لوازم خانگی در مرکز تعمیر سمنان سرویس

مراحل ثبت درخواست یخچال اسمگ در سمنان سرویس

تماس با سمنان سرویس

تماس با سمنان سرویس

در صورت خرابی لوازم خانگی خود با سمنان سرویس تماس بگیرید

مشاوره اولیه با سمنان سرویس

مشاوره اولیه

ارائه مشاوره اولیه برای حل مشکل و ثبت درخواست شما برای تعمیرات

هماهنگی کارشناسان و اعلام هزینه

اعلام هزینه تعمیرات توسط تکنسین و هماهنگی زمان حضور تکنسین

اعزام تکنسین و تعمیر لوازم خانگی در سمنان سرویس

تعمیر لوازم خانگی در منزل

اعزام فوری تکنسین در منزل شما جهت حل و بررسی مشکل دستگاه

نظرات شما درباره ما

دلایل انتخاب تعمیرات یخچال اسمگ

6 ماه گارانتی در مرکز تعمیرات سمنان سرویس

6 ماه گارانتی

6 ماه گارانتی خدمات ارائه شده در سمنان سرویس

قطعات اورجینال

استفاده از قطعات اورجینال برای بهترین عملکرد

اعزام فوری تکنسین در سمنان سرویس

اعزام فوری تکنسین

اعزام فوری تکنسین در منزل پس از هماهنگی

پشتیبانی 24 ساعته سمنان سرویس

پشتیبانی 24/7

اپراتور های تمام وقت برای پاسخگویی و پیگیری

10 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیرات یخچال اسمگمشکل یخ زدن محفظه داخلیداغ شدن بیش از حد موتور یخچال اسمگمشکل بسته نشدن درب یخچال اسمگنشت آب از دیگر مشکلات یخچال اسمگانتشار بوی بد از مشکلات رایج یخچال اسمگیخ زدن لوله های کندانسور یخچال اسمگتولید برفک در یخچال های اسمگ بدون برفکعدم تولید هوای خنک در محفظهصدای غیر طبیعی از یخچال اسمگمصرف زیاد برق در یخچال اسمگ

نمایندگی تعمیرات یخچال اسمگ در سمنان سرویس | تعمیر ، نصب و سرویسمرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش سمنان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.گروه سمنان سرویس با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیرات و سرویس یخچال اسمگ ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در سمنان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف یخچال اسمگ باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات یخچال اسمگ در سمنان برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد

نمایندگی تعمیرات یخچال در سمنان

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر یخچال اسمگ در سمناندارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سالتکنسین های دوره دیده و آشنا به زبانسعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آنتعیین زمان تعمیرات طبق نظر مشتریتعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتیضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماهاستفاده از قطعات فابریکی و اورجینالسرویس دهی شبانه روزی، حتی در تعطیلاتتعمیر در محل مشتری

هزینه خدمات تعمیر یخچال اسمگ در سمنان

لیست قیمت تعمیرات یخچال

نوع خدمات تعمیرات یخچالهزینه خدمات تعمیر یخچال
تعویض فیلتر درایراز 880 تا 1250 هزار تومان
نصب دوباره یخچال400 هزار تومان
شارژ گاز یخچالاز 1300 تا 2200 هزار تومان
تعمیر موتور فن یخچالاز 550 تا 800 هزار تومان
تعمیر برد الکترونیکی یخچالاز 1200 تا 2450 هزار تومان
نصب فیلتر بیرونی یخچالاز 350 تا 700 هزار تومان
تعویض فیلتر داخلی یخچالاز 550 تا 900 هزار تومان
تعویض لامپ روشنایی یخچالاز 300 تا 500 هزار تومان
سرویس کامل یخچال500 هزار تومان
تعویض کمپرسور یخچالاز 4800 تا 6850 هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محلطبق نرخ اتحادیه

سوالات متداول تعمیر یخچال اسمگ در سمنان

Accordion Panel

بله، شما می‌توانید با تماس به مرکز تعمیر ما، اطلاعات در مورد تخمین قیمت تعمیر یخچال اسمگ خود را دریافت کنید. اطلاعات دقیقتری پس از بررسی فنی یخچال اسمگ ارائه خواهد شد.

قیمت تعمیرات چگونه محاسبه می شود؟

پس از بازدید تکنسین و تشخیص مشکل، هزینه تعمیر اعلام می شود تا مشتری تایید کند.

چه زمانی تعمیر انجام می شود؟

تعمیر در صورت تایید هزینه در کمتر از 3 روز کاری انجام می شود.

آیا از قطعات اورجینال استفاده می شود؟

بله. فقط از قطعات یخچال اسمگ اورجینال و فابرییک در تعمیرات استفاده می شود.

Accordion Panel

بله، سمنان سرویس برای خدمات تعمیر یخچال اسمگ تا 180 روز گارانتی برای خدمات تعمیر ارائه میدهد. همچنین برای قطعات تعویض شده در این مرکز تا 365 روز گارانتی ارائه میشود.

درباره ما

تعمیر یخچال اسمگ در سمنان

تعمیر یخچال اسمگ در سمنان یکی الزامات اساسی برای رفع انواع مشکلات در یخچال های اسمگ است. یخچال اسمگ یک وسیله ضروری در زندگی روزمره برای ما است اما این سیستم مانند دیگر قطعات الکترونیکی به مرور خراب می شود. هر یخچال اسمگ نیاز به دوره نگهداری و تعمیر دارد .برای تعمیر یخچال اسمگ در سمنان می توانید از نیروهای نمایندگی یخچال اسمگ در سمنان کمک بگیرید و یا خودتان با خواندن این متن به تعمیرات بپردازید.تعمیرات تخصصی یخچال اسمگ در سمناننشت آب از یخچال اسمگهنگامی جلوی یخچال خود مقدار زیادی آب مشاهده می کنید، باید به نشت آب از یخچال خود مشکوک شوید. علت این نقص به کانال یخ زدایی، یخچال و فریزر مسدود یا پر شده بر می گردد.یخچال اسمگ با یخ زدایی خودکار یا عملکرد بدون برفک آب را از طریق قیف یخ زدایی داخل یخچال به ظرف اواپراتور واقع در کمپرسور هدایت می کنند، به عنوان یک قانون کلی در این موارد آب تبخیر می شود. اما در صورتی که کانال یخ زدایی توسط جسم خارجی مسدود شود، مطمئناً نشت آب ایجاد می شود و بنابراین ممکن است در یخچال یا فریزر جمع شود. این مشکل را می توان با بررسی و تمیز کردن کانال یخ زدایی به سرعت حل کرد.در صورت مسدود شدن آن، بهتر است طبق توصیه ی نیروهای تعمیر یخچال اسمگ در سمنان، کل یخچال را یخ زدایی کنید و آن را کاملا تمیز کنید.

چرا یخچال اسمگ کار می کند اما دائما از کار می افتد؟

این یک مورد بسیار رایج است، اگر یخچال شما دمای خوبی دارد اما کمپرسور به طور مداوم به کار خود ادامه می دهد، احتمالاً ترموستات به درستی کار نمی کند و اطلاعات نامناسبی را به کمپرسور ارسال می کند. در این حالت معمولاً یا بیشتر اوقات لازم است ترموستات تعویض شود.خدمات نمایندگی یخچال اسمگ در سمنان می تواند به شما کمک کند، که ترموستات یخچال را تعویض نمایید.

 مراجعه به مرکز تعمیر یخچال اسمگ در سمنان برای زمانی که یخچال اسمگ خنک نمی شود؟

اگر یخچال شما خنک نمی شود اما همچنان به نظر می رسد که ترموستات کار می کند، احتمالا کمپرسور معیوب است.اگر متوجه شدید که یخچال شما دیگر به درستی خنک نمی شود و صدای آن بلندتر از حد معمول است، معمولاً مشکل در کمپرسور است. کمپرسور از خنک شدن مناسب یخچال اطمینان می دهد. علامتی که نشان می دهد کمپرسور شما به درستی کار نمی کند این است که شروع به ایجاد صدای زمزمه کوچک کند. با نظارت بر دما می توانید بررسی کنید که آیا کمپرسور شما معیوب است و صدا ایجاد می کند، یعنی دما را پایین بیاورید تا متوجه شوید که صدای زمزمه به گوش می رسد یا خیر. اگر زمزمه به صدا در آمد، این نشانه این است که کمپرسور باید در مرکز تعمیر یخچال اسمگ در سمنان تعویض شود. در این مورد، اولین کاری که باید انجام دهید این است برق یخچال خود را قطع نمایید و از نیروهای نمایندگی یخچال اسمگ در سمنان درخواست بررسی کنید.نمایندگی تعمیرات تخصصی یخچال اسمگ در سمنان

چرا یخچال اسمگ خنک می شود اما به اندازه کافی سرد نیست؟

اگر یخچال شما به حد کافی سرد نیست، طبق سخنان نیروهای تعمیر یخچال اسمگ در سمنان می تواند به چند دلیل زیر رخ دهد:

  • درب به درستی بسته نمی شود: در این مورد باید لاستیک های در را بررسی کنید زیرا ممکن است ترک داشته باشند یا در وضعیت نامناسبی قرار داشته باشند. در این صورت باید لاستیک ها را عوض کنید.گرفتگی سیستم اگزوز: یک سیستم زهکشی نامناسب می تواند بر ظرفیت خنک کننده یخچال شما تاثیر بگذارد. من سعی کردم هر گونه گرد و غبار یا سایر آلودگی های موجود در دریچه مانند تار عنکبوت یا کپک را تمیز کنم.
  • سوراخ در سیستم خنک کننده: آیا متوجه شده اید که کمپرسوری که وظیفه خنک سازی یخچال شما را بر عهده دارد به درستی کار می کند و خنک می شود اما دما همچنان کاهش می یابد؟ این مشکل می تواند ناشی از نشتی باشد که به گاز مبرد اجازه خروج می دهد. برای تعمیر یخچال اسمگ در سمنان می توانید به ی نمایندگی یخچال اسمگ در سمنان مراجعه نمایید تا در زمان کوتاه به بررسی و رفع خطاها بپردازند.
  • کمپرسور روشن می شود اما بلافاصله خاموش می شود: بیشتر اوقات احتمالاً به این دلیل است که موتور به درستی کار نمی کند یا سیستم خنک کننده از بین رفته است. در این صورت توصیه می کنیم که توسط متخصص های تعمیر یخچال اسمگ در سمنان رفع شود. شما می توانید با خدمات تعمیر نمایندگی یخچال اسمگ در سمنان تماس بگیرید و در صورت امکان بدون هزینه اضافی برای شما، در همان روز به تعمیرات بپردازید.

مناطق تحت پوشش تعمیرات یخچال اسمگ در سمنان

تعمیرات یخچال اسمگ در سمنان | مرکز تعمیرات سمنان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر سمنان ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

تلفن تماس : 02391011297

تماس با ما ثبت درخواست
location
امتیاز بدید page